Metropolia ogłosiła przetarg na dostawę rowerów elektrycznych

Przetarg na dostawę 230 rowerów elektrycznych ogłosiła Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. Zainteresowane firmy mają czas na składanie ofert do 26 kwietnia 2019 r. Pojazdy trafią do urzędników, policjantów i strażników miejskich z 41 gmin Metropolii.

Fabrycznie nowe rowery elektryczne z logotypami Metropolii, które będą serwisowane co najmniej raz do roku w okresie trwania gwarancji – takie są niektóre z wymagań, zawarte w ogłoszeniu o przetargu na dostawę 230 rowerów elektrycznych. Pojazdy będą wyposażone w sakwy, pełne oświetlenie, a także silniki o pojemności nie mniejszej niż 500 Wh, które pozwolą przejechać minimum 60 km ze wspomaganiem elektrycznym.

Rowery trafią do urzędników, policjantów i strażników miejskich. Najwięcej pojazdów trafi do Katowic (11 sztuk) oraz Bytomia, Gliwic, Zabrza i Sosnowca (po 10 sztuk). Dobierając liczbę rowerów, które trafią do poszczególnych gmin, brano pod uwagę takie czynniki jak: gęstość zaludnienia gminy; powierzchnia gminy; obecność i liczba jednostek policji; obecność i liczna jednostek straży gminnych bądź miejskich.

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będzie szereg czynników. Najważniejszym z nich będzie kryterium cenowe, które stanowi 60 proc. oceny oferty. Pozostałe kryteria to terminy dostawy i okres gwarancji oraz rękojmi.

Rowery mają trafić do miast i gmin GZM jeszcze w tym roku. Więcej na ten temat czytaj >>TUTAJ<<

Przetarg dostępny jest >>TUTAJ<<