1

Mysłowice walczą o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Uwaga rowerzyści! Miasto Mysłowice przystąpiło do Ogólnopolskiej Rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Celem projektu jest przede wszystkim: propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu, wdrażanie idei smart city  w miastach.

Organizatorem Rywalizacji jest Miasto Bydgoszcz. Pierwsza edycja Rywalizacji została przeprowadzona w terminie: 1 – 30 września 2019 roku. Przed nami druga odsłona zabawy, już we wrześniu 2020 roku.

Zasady rywalizacji są proste! Rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną przez Miasto Bydgoszcz na potrzeby rywalizacji darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry”. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu użytkownicy przyczyniają się do masowego wdrażania idei „Smart City”. A co najważniejsze, akcja motywuje mieszkańców do zdrowej sportowej rywalizacji i wspólnej zabawy propagującej aktywny tryb życia.

Udział w zabawie jest dla uczestników całkowicie bezpłatny!

Miasto, które wygra rywalizację otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.
W przypadku wygranej trzy razy z rzędu, Puchar zostaje na stałe w posiadaniu danego miasta.

Rywalizacja  odbywać się będzie w okresie od dnia 01 do 30 września 2020r.

Warunkiem udziału w Rywalizacji jest:

  • pobranie aplikacji „Rowerowa Stolica Polski” i dołączenie do Rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski” oraz wyboru Lokalnego Organizatora.
  • Link do pobrania aplikacji dla systemu Android znajduje się TUTAJ, dla systemu IOS znajduje się TUTAJ.
  • wyrażenie zgody na przestrzeganie Regulaminu dostępnego na stronie internetowej.
  • przystąpienie do Rywalizacji w okresie od dnia udostępnienia w aplikacji panelu Rywalizacja do dnia 30 września 2020 roku.

Przystąpienie do Rywalizacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Rywalizacji.

Szczegóły rywalizacji dostępne pod adresem: http://www.rowerowastolicapolski.pl

Dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek, którzy wezmą udział w rywalizacji w Mysłowicach przygotujemy ciekawe i atrakcyjne nagrody! Będą także dodatkowe niespodzianki!

(źródło: organizator, http://www.rowerowastolicapolski.pl)
 

Źródło: UM Mysłowice