1

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Zgłoś się do bezpłatnego informatora!

W związku z wprowadzeniem kolejnych restrykcji spowodowanych epidemią Covid-19, a tym samym ograniczeniem działalności lokali gastronomicznych, chcemy wesprzeć rodzimych restauratorów i dostawców posiłków poprzez wydanie bezpłatnego informatora z siemianowickimi lokalami.

Firmy gastronomiczne w dalszym ciągu mają możliwość sprzedaży posiłków na wynos lub w dowozie, tym samym chcemy zachęcić mieszkańców naszego miasta do wsparcia i korzystania z ich usług. Informator zostanie wydany w wersji elektronicznej i tradycyjnej, a zareklamowanie w nim swoich usług jest BEZPŁATNE. Broszura będzie następnie promowana przez dostępne kanały komunikacji z mieszkańcami naszego miasta (np. media społecznościowe, gazeta samorządową).

Zainteresowane podmioty powinny do dnia 13 listopada br. do Biura Obsługi Inwestora przesłać na adres email: investor@um.siemianowice.pl następujące dane:

– nazwa lokalu gastronomicznego,

– adres prowadzenia działalności gospodarczej,

– numer kontaktowy do lokalu gastronomicznego,

– adres strony internetowej prowadzonej działalności gastronomicznej,

– krótki opis serwowanej kuchni (maksymalnie 160 znaków; nie może dotyczyć napojów alkoholowych),

– proponowane zniżki bądź rabaty (maksymalnie 160 znaków, nie może dotyczyć napojów alkoholowych) np. dla wybranej grupy społecznej, takiej jak seniorzy, w określonych godzinach, konkretne posiłki etc. Proponowane zniżki bądź rabaty są opcją fakultatywną,

– czy dowożą Państwo posiłki do klientów,

– czy sprzedają Państwo posiłki na wynos.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Inwestora pod numerem 502-693-575 oraz 32 760 53 58.

Źródło: UM Siemianowice Śląskie