image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

III Bieg Tropem Wilczym dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 29 lutego 2020 r.

Zapisy będą prowadzone bezpośrednio przed wydarzeniem od godz. 11.00 do 11.45. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00.

Start i meta są przy Kopcu Wyzwolenia. Biegacze pokonają 1963 metry. To symboliczna liczba, nawiązująca do roku, w którym ostatni ukrywający się partyzant zginął w walce.

Organizatorami biegu są Urząd Miasta Piekary Śląskie, 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu, Stowarzyszenie Lecymy Durś oraz piekarski MOSiR.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do nagrań i zdjęć oraz wyrażeniem przez uczestnika zgody na ich rozpowszechnianie w celu promocji Wydarzenia poprzez zamieszczanie zdjęć i materiałów filmowych na stronie internetowej Wydarzenia, w mediach społecznościowych (m. in. YouTube, Facebook, G+, Twitter, LinkedIn) oraz we wszelkich drukowanych materiałach promocyjnych związanych z wydarzeniem.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z organizowaniem i rejestracją wydarzenia jest Prezydent Miasta Piekary Śląskie z siedzibą przy ul. Bytomskiej 84, 41-940 Piekary Śląskie, tel.: +48 (32) 39-39-411 (sekretariat); e-mail: um@piekary.pl, bip.piekary.pl. Szczegóły dotyczące przetwarzania znajdują się pod następującym adresem: www.piekary.pl.