image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Drodzy Mieszkańcy, oddajemy do Waszej dyspozycji dwie wiaty piknikowe wraz z murowanymi grillami, które znajdują się na terenie pomiędzy OSiRem a Gimnazjum w Sośnicowicach.

Niech to będzie miejsce, gdzie w gronie przyjaciół miło będziecie spędzać swój wolny czas, gdzie wraz z rodziną odpoczniecie, gdzie wśród śmiechu i rozmów mijać Wam będą wieczory. Jest to przestrzeń wspólna – należy do nas wszystkich.

Wiaty grillowe w Sośnicowicach / Fot. UMS

Niestety nie wszyscy traktują to miejsce z należytą dbałością. Przykro nam stwierdzić, ale zdarzały się akty wandalizmu i zaśmiecania. Dlatego też od teraz prosimy o uzgadnianie terminu korzystania z grilla i wiat z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sośnicowicach.

Publikujemy także Regulamin Korzystania z  wiat piknikowych i grillów  na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sośnicowicach. Prosimy o zapoznanie się z nim i przestrzeganie go.

Pamiętajmy – każdy chce korzystać z czystej i schludnej przestrzeni. Po udanym biesiadowaniu posprzątajmy po sobie, aby inni mogli mieć równie przyjemny czas, jak my.

Regulamin – kliknij TUTAJ.

Dobrej zabawy przy grillu!

Źródło: sosnicowice.pl