image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Trzy szpitale w Bytomiu: Szpital Specjalistyczny nr 1, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 oraz Szpital Specjalistyczny nr 2 wydały komunikaty związane z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego.

W Szpitalu Specjalistycznym nr 1 zostały odwołane wszystkie planowe przyjęcia do szpitala. W sprawach przesunięcia terminów prosimy kontaktować się z sekretariatami oddziałów. Dane kontaktowe znajdują się na stronie miejskiego szpitala TUTAJ

Z kolei  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu od 16 marca do odwołania wprowadził zakaz odwiedzin chorych na terenie szpitala. Zawieszone zostało również funkcjonowanie poradni specjalistycznych.

Po informacje dotyczące przesunięcia terminu lub uzyskania telefonicznej porady należy dzwonić bezpośrednio do danej poradni:

32 396 4415 – Chirurgii Naczyniowej, Chirurgicznej, Ortopedyczno-Urazowej
32 396 4416 – Nefrologicznej, Gastrologicznej, Neurologicznej-SM
32 396 4411 – Laryngologicznej
32 396 4414 – Kardiologicznej, Urologicznej
32 396 4423 – Neurochirurgicznej
32 396 4417 – Neurologicznej, Dermatologicznej

Więcej na stronie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu

Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu od 17 marca do odwołania zawiesił planowe przyjęcia pacjentów na oddziały szpitalne za wyjątkiem pacjentów onkologicznych i kobiet w ciąży. Zawieszone zostały także przyjęcia do przyszpitalnych poradni specjalistycznych za wyjątkiem wizyt w poradniach:
– chirurgicznej;
– urazowo – ortopedycznej;
– położniczo – ginekologicznej;
– patologii ciąży;
– onkologicznej.

Więcej na stronie Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu
Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom