image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Przed nami finał sezonu 2020 Bike Atelier MTB Marathon, czyli zawodów tworzonych z pasji do sportu i kolarstwa. Każde wydarzenie to nowe wyzwania, ciekawe trasy i szansa na spotkanie z przyjaciółmi.

Już 10 października zawody odbędą się w Dąbrowie Górniczej. Start i meta będą zlokalizowane przy zbiorniku Pogoria III.

Trzy dystanse

W tym roku nie jest łatwo, ale organizatorom udało się „odblokować” dystans FAMILY, tym samym również i najmłodsi zawodnicy będą mogli się ścigać w Dąbrowie Górniczej. Jednak ze względów organizacyjnych będzie to wspólna trasa z dystansem HOBBY.

Aktualne limity przedstawiają się następująco:

  • Dystans PRO: 150 uczestników
  • Dystans HOBBY: 2×250 uczestników
  • Dystans FAMILY: 50 uczestników

Starty będą odbywały się w odstępach czasowych.

Zapisz się na maraton

Na maraton w Dąbrowie Górniczej możecie zapisywać się internetowo. Wystarczy wybrać dystans i przejść przez kolejne kroki rejestracji. Pamiętajcie, że zapisując się wcześniej i opłacając swój start – zyskujecie dodatkowe złotówki w kieszeni, ponieważ cena jest wtedy niższa.

Przejdź do rejestracji: https://bikeateliermaraton.pl/rejestracja/

Sprawdź trasę maratonu: https://bikeateliermaraton.pl/sezon-2020/dabrowa-gornicza#tab-1548751667731-3-1fef3-8ff9

Tegoroczna trasa będzie prowadziła w rejonie zbiorników Pogoria, prowadząc w pierwszej części na północ aż do Wojkowic Kościelnych, a w przypadku dystansu PRO będzie okazja pokonać również Lasy Trzebiesławskie. Łącznie na długim dystansie czeka ponad 60 kilometrów, na krótkim ponad 30 kilometrów.

Trasa dla dystansów HOBBY i FAMILY będzie wspólna.

Rezygnujesz ze startu? Zwolnij miejsce dla innych

Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje i czasem na ostatni moment chcecie zmienić swoje plany. Dlatego rezygnując ze startu, zwolnijcie miejsce na liście startowej, aby nie blokować limitu dla innych uczestników, którzy chętnie pojawią się w Dąbrowie Górniczej. W ten prosty sposób można ułatwić komuś start w maratonie.

Źródło: UM Dąbrowa Górnicza