image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Siemianowiccy Strażnicy Miejscy przyjęli wyjątkowy dowód wdzięczności od Pana Roberta Rodaka, lokalnego przedsiębiorcy z Katowic z firmy Royal El Rent, który postanowił zupełnie bezpłatnie dezynfekować pojazdy należące do naszej miejskiej służby mundurowej.

Strażnicy to nasi cisi pomocnicy w wielu codziennych problemach.Ich regularna służba i pomoc stanowi dopełnienie zadań urzędniczych, jakie miasto realizuje na polu społecznym, ekologicznym, rodzinno-prewencyjnym, a ostatnio też tych z zakresu ochrony życia i zdrowia mieszkańców. Mało kto wie, że strażnicy miejscy pracujący w Siemainowicach Śląskich,  od początku wybuchu pandemii, są na stałe w pracy na rzecz miasta, że każdy z nich zrezygnował z zaplanowanych urlopów i na codzień wspierają logistycznie niemal wszystkie akcje społeczno-obywatelskie w mieście, jak chociażby tę pod nazwą Sami Szyjemy Maseczki. 

W imieniu całej redakcji Internetowego Serwisu Informacyjnego i Gazety Samorządpwej Głos Miasta, składamy wraz z dzisiejszym darczyńcą, szczere podziękowania za poświęcenie, zaangażowanie i profesjonalizm przejawiający się każdego dnia Waszej służby. 

Źródło: UM Siemianowice Śląskie