image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Szanowni Państwo!

Nareszcie możemy przekazać Wam dobrą w tych czasach wiadomość. W związku ze stopniowym znoszeniem obostrzeń w przestrzeni publicznej, planujemy otworzyć Muzeum już od przyszłej środy tj. 20 maja 2020 r. 

Jesteśmy świadomi, że sytuacja ze względu na epidemię COVID 19  jest bardzo zmienna i determinuje nasze działania. W razie jakichkolwiek zmian będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz wszystkich dostępnych kanałach informacyjnych.

Ze względu na Wasze bezpieczeństwo do czasu całkowitego zwycięstwa nad wirusem będziemy funkcjonować na nieco innych zasadach min. ograniczenie liczby zwiedzających do 4 osób na godzinę, telefoniczne lub internetowe rezerwacje terminu zwiedzania, zwiedzanie tylko z przewodnikami. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.muzeum.siemianowice.pl. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z DOSTĘPNYM REGULAMINEM!

Dziękujemy że jesteście z nami w Internecie, a teraz, chociaż w nieco zmienionej formie zwiedzania, możemy Was do nas zaprosić od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00-16.00.

Źródło: UM Siemianowice Śląskie