image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Miasto Świętochłowice rozpoczyna intensywne prace nad przygotowaniem nowej Strategii Rozwoju Świętochłowic do 2030 roku. Pierwszym krokiem są konsultacje społeczne umożliwiające wyrażenie opinii o mieście i jego dalszym rozwoju. Z uwagi na panujący stan pandemii koronowirusa wywołującego chorobę COVID-19, konsultacje te zostaną przeprowadzone zdalnie – w formie ankiety elektronicznej.

Zależy nam na uzyskaniu opinii jak największej liczby mieszkańców Miasta. W tym celu przygotowana została ankieta w wersji elektronicznej, którą można wypełnić mając do dyspozycji komputer z dostępem do Internetu.

Ankieta przeznaczona dla mieszkańców Świętochłowic: KLIKNIJ

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Świętochłowic o wypełnienie badania ankietowego. Ankieta jest anonimowa, krótka, przejrzysta, nie wymaga znacznego nakładu czasu, ani umiejętności informatycznych. Najważniejsze, aby po jej wypełnieniu kliknąć przycisk „wyślij”.

Bardzo prosimy o przeprowadzenie badania ankietowego on-line do dnia 31 października br.

Każdy głos i opinia są dla nas ważne.

Jednocześnie zachęcamy świętochłowickich przedsiębiorców oraz młodych mieszkańców miasta do wypełniania specjalnie dla nich przeznaczonych ankiet

Ankieta przeznaczona dla młodych mieszkańców miasta: KLIKNIJ

Ankieta przeznaczona dla świętochłowickich przedsiębiorców: KLIKNIJ

Źródło: UM Świętochłowice