image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Do 30 października nie będzie działał Referat Rejestracji Pojazdów. Powodem zawieszenia jego działalności jest potwierdzenie zakażenia koronawirusem i objęciem kwarantanną pracowników referatu.

W związku z powyższą̨ sytuacją do 30 października nie będzie możliwości załatwienia w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej spraw związanych z rejestracją pojazdów. Wyjątkiem jest zakup nowego pojazdu w salonie, który nie posiada tablic rejestracyjnych. W takich sytuacjach prosimy o kontakt z Wydziałem Sprawy Obywatelskich pod numerem 32 295 69 02.

Wszystkie wizyty umówione w Referacie na ten tydzień zostały anulowane o czym sms-owo powiadamiani są wszyscy zainteresowani klienci. Po wznowieniu pracy Referatu, pracownicy Wydziału Spraw Obywatelskich będą̨ kontaktować się bezpośrednio ze wszystkimi klientami, których wizyty zostały anulowane i będą ustalać́ nowe, dogodne terminy.

Bez zmian realizowane będą̨ wszystkie sprawy Referatu Uprawnień i Rejestrów – związane m.in. z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami, uprawnień przewozowych czy związane z tzw. działalnością regulowaną czyli ośrodkami szkolenia kierowców czy stacjami diagnostycznymi.

Szczegółowe informacje o sposobach załatwiania wyżej wymienionych spraw dostępne są pod numerami:

– 32 295 67 92 – uprawnienia do kierowania pojazdami

– 32 295 69 01 – uprawnienia przewozowe i działalność regulowana

Prosimy o cierpliwość i liczymy na wyrozumiałość.

Źródło: UM Dąbrowa Górnicza