image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta na Dni Otwarte, które odbędą się w czasie długiego weekendu majowego. Każdy miłośnik sportu i aktywnego wypoczynku z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!

1 maja o godzinie 10:00 rozpoczną się Dni Otwarte Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To właśnie wtedy piekarzanie będą mieli okazję, by wziąć udział w otwartym turnieju tenisa ziemnego, zawodach strzeleckich ugrupowań politycznych i rządowych, turnieju piłki nożnej 8-latków oraz spróbować swych sił w jeździe na rolkach.

Z kolei 2 maja (czwartek) młodzi mieszkańcy naszego miasta będą mogli wystartować w turnieju badmintona, skierowanym do młodzieży poniżej 16 roku życia, a także wziąć udział w turnieju piłki nożnej, dedykowanym niezrzeszonym drużynom młodych piłkarzy (rocznik 2001 i młodsi). Tego dnia zawody rozpoczną się również o godzinie 10:00.

W piątek (3 maja) nie będą odbywać się żadne rozgrywki, jednak weekend ponownie wypełniony będzie wspaniałymi, sportowymi atrakcjami. Otóż w sobotę, 4 maja, o godzinie 10:00 będzie miał  miejsce turniej siatkówki plażowej mikstów. Do udziału w nim zapraszamy dwuosobowe drużyny mężczyzn oraz kobiet, którzy ukończyli 16. rok życia.

Wyjątkowych zawodów nie zabraknie także w niedzielę. Tego dnia w programie przewidziane zostały: wieloboje sprawnościowe dla najmłodszych, otwarty turniej streetball oraz turniej bubble soccer. Niedzielna zabawa rozpocznie się o godzinie 14:00.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Dni Otwartych odbywać się będą na terenie MOSiR-u przy ulicy Olimpijskiej 3. Ich szczegółowy harmonogram znaleźć można na stronie internetowej www.mosir.piekary.pl. Tam również dostępne są regulaminy poszczególnych turniejów oraz oświadczenia, które wypełnić muszą rodzice/opiekunowie niepełnoletnich uczestników.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Źródło:www.piekary.pl