GZM Wesołych Świąt życzy Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia 24 grudnia 2019 1 min read Niech czas świąt Bożego Narodzenia, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół, napełni nas miłością, spokojem i ciepłem, a w Nowym Roku doda sił i energii w urzeczywistnianiu naszych marzeń. Życzy Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia Michał Nowak Tags #Boże Narodzenie Related posts GZM, Mieszkańcy Bezpłatne przejazdy transportem miejskim na Metropolitalną Wigilię dla Samotnych 22 grudnia 2022 1 min read GZM, Rozwój i nauka Metropolia zaprasza na 4. Śląski Festiwal Nauki 22 listopada 2019 2 min read GZM, Magazyn W Metropolii, Transport publiczny Prof. Maria Kamargianni: Londyński system transportu publicznego jest wzorem do naśladowania 29 grudnia 2022 5 min read GZM, Rozwój i nauka Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Tychy i Orange Polska tworzą Smart City 19 czerwca 2018 3 min read
GZM, Mieszkańcy Bezpłatne przejazdy transportem miejskim na Metropolitalną Wigilię dla Samotnych 22 grudnia 2022 1 min read
GZM, Magazyn W Metropolii, Transport publiczny Prof. Maria Kamargianni: Londyński system transportu publicznego jest wzorem do naśladowania 29 grudnia 2022 5 min read
GZM, Rozwój i nauka Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Tychy i Orange Polska tworzą Smart City 19 czerwca 2018 3 min read