image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W czwartek odbędą się kolejne bezpłatne konsultacje online dla przedsiębiorców. Prowadzący działalność gospodarczą mogą też na bieżąco korzystać ze wsparcia Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Urzędu Miejskiego.

Tym razem porad i informacji udzielać będzie Jacek Sztyler – prezes spółki Grupa Gumułka Euroedukacja, członek Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Podzieli się wiedzą i odpowie na pytania na temat możliwości pozyskiwania funduszy unijnych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej.

Transmisja prowadzona będzie 21 maja w godz. 10:00 – 12:00 na fanpage na Facebooku
• Dąbrowa Górnicza – profil oficjalny
• Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości

Seria porad online, która rozpoczęła się w kwietniu, to przedsięwzięcie Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, w które do tej port włączyli się Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, Wojewódzki i Powiatowy Urząd Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

Prowadzący działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej mogą na bieżąco korzystać z bezpłatnych porad Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Infolinia pod numerem 533 322 578 jest do dyspozycji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Infolinia działa od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00. Porady ekspertów dotyczą biznesu, sprzedaży, marketingu, prawa i księgowości.

W Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości można też m.in. dowiedzieć się, jakie wsparcie przygotowało miasto i jakie rozwiązania zawarte są w tzw. tarczy antykryzysowej. Porady dotyczą również tego, jak działać w obecnej sytuacji. Bezpłatne konsultacje prowadzone są zdalnie. Więcej informacji.

Dąbrowscy przedsiębiorcy mogą załatwiać sprawy przez system ePUAP, są także cały czas obsługiwani przez Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów UM pod numerami telefonów: 32 295 67 37, 32 295 69 13, 662 138 251. Informacje dla lokalnego biznesu można znaleźć na stronie www.dabrowa-gornicza.com

Źródło: UM Dąbrowa Górnicza