image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Do czytelników trafił pierwszy numer magazynu informacyjnego „W Metropolii”. Dwumiesięcznik ukazał się jako insert w dzisiejszym wydaniu dwóch dzienników regionalnych- Dziennika Zachodniego i Gazety Wyborczej. Celem publikacji jest dotarcie z przekazem na temat działań Metropolii, jej wizji rozwoju i  zamierzeń, do szerszej grupy mieszkańców, niż ta, która znajduje się w kręgu odbiorców informacji przekazywanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W pierwszym numerze pokazujemy przekrojowo nasze najważniejsze zadania. Czytelnicy mogą zobaczyć na jakim etapie realizacji znajdują się , poszczególne projekty z dziedziny transportu publicznego, mobilności, ekologii, aktywizacji społecznej, współpracy międzynarodowej i wielu innych. Głównym tematem wydania jest plan budowy Kolei Metropolitalnej. Piszemy również o nowoczesnej mobilności miejskiej, o Funduszu Wspierania Nauki oraz o oczekiwaniach mieszkańców co do przyszłych działań  Metropolii.

W magazynie znajdziecie komentarze prezydentów oraz burmistrzów, naukowców i ekspertów z dziedziny transportu oraz marketingu.

Część nakładu trafi do kolportażu prowadzonego bezpośrednio przez gminy wchodzące w skład Metropolii GZM.

Dodatkowo każdy numer będziemy publikować na naszej stronie www.metropoliagzm.pl

Do pobrania: