image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W poniedziałek (11 stycznia) o godz. 10.00 ruszył nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji Programu Mieszkanie Plus przy ul. Górniczego Dorobku w Katowicach.

Nabór wniosków potrwa do dnia 31.01.2021 r. Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego będzie można wypełnić i złożyć do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną. Wnioskodawca otrzyma na swoją skrzynkę kontaktową e-mail potwierdzający złożenie wniosku.

Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej miasta Katowice www.katowice.eu (Dla Mieszkańca → Zamieszkaj w Katowicach → Mieszkanie Plus) oraz Inwestora www.katowice.mdr.pl.

Narzędzie do składania wniosków drogą elektroniczną, dostępne pod adresem https://wnioski.mdr.pl/katowice/ uruchomione zostanie w dniu 11.01.2021 r. o godz. 10.00.

Wspomniany nabór przebiegał bedzie dwuetapowo. W pierwszym etapie wnioski podlegały będą kwalifikacji punktowej zgodnie z kryteriami przyjętymi przez katowicki samorząd. Drugi etap polegał będzie na sprawdzeniu tzw. zdolności czynszowej potencjalnych najemców.

Więcej informacji: www.katowice.mdr.pl

Złóż wniosek: wnioski.mdr.pl/katowice/

Źródło: UM Katowice