image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności pełnoletnich mieszkańców Metropolii zapraszamy na warsztaty bezpiecznej jazdy na hulajnogach elektrycznych, które odbędą się 22 września o godz. 14.30 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

plakat reklamujący warsztaty bezpiecznej jazdy na hulajnodzeOrganizatorem wydarzenia jest operator hulajnóg elektrycznych Bolt. – Zależy nam, aby nasi użytkownicy korzystali z tych pojazdów w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami – zaznaczają przedstawiciele firmy.

W trakcie wydarzenia w namiocie Bolt odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy otrzymają kluczowe informacje na temat zasad bezpiecznej jazdy i poprawnego parkowania hulajnóg w mieście. Będzie też okazja bezpłatnie wypróbować hulajnogi Bolt, pokonać tor przeszkód i wraz z ekspertami poćwiczyć odpowiedzialną jazdę i parkowanie. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat.

Miasta Idei – debata
Po warsztatach o godz. 17.30 zapraszamy do budynku Fabryki Pełnej Życia na debatę z udziałem Marcina Bazylaka, prezydenta Dąbrowy Górniczej, dr Anny Urbanek z Uniwersytetu Ekonomicznego, dr Agnieszki Labus z Politechniki Śląskiej oraz dra Andrzeja Soczówki z Instytutu Kolejnictwa.
Źródło: UM Dąbrowa Górnicza