image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza przedsiębiorców ze swojego obszaru do udziału w targach  Smart City Expo World Congress 2022 (SCEWC) w Barcelonie, które odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Formularze deklaracji uczestnictwa można nadsyłać do 27 października br.

Organizowane w Barcelonie od 2011 roku Targi Smart City Expo World Congress to wydarzenie ukierunkowane na prezentację technologii typu smart-city, zharmonizowanych z przestrzenią miejską oraz wygodą życia jej mieszkańców. Ich uczestnikami są m.in. reprezentanci świata biznesu zajmujący się produktami i usługami typu smart-city, przedstawiciele administracji rządowej, miast i obszarów metropolitalnych, instytucji europejskich oraz mediów. Uczestnictwo w SCEWC daje wystawcom znakomitą możliwość dotarcia z informacją dot. technologii, rozwiązań i projektów typu smart-city wykorzystywanych i realizowanych w ośrodkach miejskich i metropolitalnych na całym świecie.

Ogłoszenie skierowane jest do przedsiębiorców posiadających siedzibę lub oddział i prowadzących działalność na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, działających w branży rozwiązań smart-city. Metropolia zapewnia bilet wstępu upoważniający m.in. do wstępu do strefy wystawienniczej oraz udział w licznych wydarzeniach towarzyszących.

Regulamin naboru i potrzebne formularze dostępne są na stronie BIP – TUTAJ.