image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Tylko kilka dni pozostało do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorców oraz pracowników ze współczesnych technik i metod sprzedaży w internecie.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Macieja Westerowskiego Business Coaching, który posiada 20-letnie doświadczenie w koordynacji sprzedaży i marketingu firm usługowych, produkcyjnych i edukacyjnych.

Uczestnicy dowiedzą się jak wejść na nowe rynki zbytu, czyli e-commerce na rynkach zagranicznych oraz w jaki sposób stworzyć bezpłatną stronę firmową w oparciu o wizytówkę Google. Ponadto warsztaty zobrazują uczestnikom podstawy analityki w oparciu o bezpłatne narzędzia takie jak Google Analytics, Google Search Console, statystyki FB.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w bezpłatnym szkoleniu prosimy o wcześniejszą rejestrację pod linkiem: https://forms.gle/ae4hcsA4SN9xJ9vQ7

Szkolenie odbędzie się 11 maja br. w godz. Od 10.00 do 13.00 w budynku ratusza przy ul. Jana Pawła II 10 (Duża Sala Posiedzeń, II piętro).

Organizatorem szkolenia jest Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z pracownikami Biura Obsługi Inwestora Urzędu Miasta pod nr tel. 32 760 53 59, 32 760 53 58, email: investor@um.siemianowice.pl