GZM Wesołych Świąt życzy Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia 24 grudnia 2019 1 min read Niech czas świąt Bożego Narodzenia, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół, napełni nas miłością, spokojem i ciepłem, a w Nowym Roku doda sił i energii w urzeczywistnianiu naszych marzeń. Życzy Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia Michał Nowak Tags #Boże Narodzenie Related posts GZM, Transport publiczny ZTM ogłasza dodatkowy przetarg na obsługę sieci. Pozwoli na uruchomienie kolejnych metrolinii 23 lutego 2022 1 min read GZM, Rozwój i nauka Metropolia podsumowała 5 lat działalności [RAPORT] 1 lipca 2022 4 min read Gospodarka i Inwestycje, GZM Metropolia przyspiesza termomodernizację budynków komunalnych 27 kwietnia 2026 1 min read GZM, Transport publiczny Nowe kasowniki i automaty biletowe. Metropolia zaprasza na konsultacje 5 stycznia 2022 3 min read
GZM, Transport publiczny ZTM ogłasza dodatkowy przetarg na obsługę sieci. Pozwoli na uruchomienie kolejnych metrolinii 23 lutego 2022 1 min read
Gospodarka i Inwestycje, GZM Metropolia przyspiesza termomodernizację budynków komunalnych 27 kwietnia 2026 1 min read
GZM, Transport publiczny Nowe kasowniki i automaty biletowe. Metropolia zaprasza na konsultacje 5 stycznia 2022 3 min read