image_pdfimage_print
image_pdfimage_print
Ośrodek Kultury w Będzinie zaprasza na koncert Marty Grzelak, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00.

Pochodząca z Będzina dąbrowska wokalistka pomimo, że rozpoczyna dopiero swoją przygodę koncertową, zachwyciła już wiele osób swoim śpiewem.

W swojej muzyce miesza gatunki jazzu, fanku i lekkiego popu. Niektórzy porównują jej utwory do stylu takich wokalistek jak Ania Szarmach, Maria Sadowska czy Anna Maria Jopek.

W swoim repertuarze prezentuje zarówno utwory żywe jak i balladowe. Do tej pory wokalistka udzielała się jako chórzystka w zespołach pop rockowych, reggae i hip hopowych zdobywając doświadczenie sceniczne.

W skład instrumentalnego zespołu wchodzi: gitara akustyczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz cajón, a także opcjonalnie saksofon. Razem z wokalistką wystąpią wspaniali muzycy: Przemysław Smolarski, Radosław Bernstock, Karol Foltyński oraz Patryk Hajdys.

Podczas koncertu „Z serca i z sercem” można będzie usłyszeć wyłącznie autorskie utwory wokalistki o różnych odsłonach miłości. Swoje pierwsze kroki Marta Grzelak stawiała właśnie w Ośrodku Kultury w Będzinie pod czujnym okiem Lidii Ściwiarskiej, występując podczas wielu uroczystości na terenie miasta i nie tylko, a także reprezentując nasze miasto w wielu festiwalach i konkursach.

Na koncert wstęp wolny!

Źródło: www.bedzin.pl