image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Czas jest trudny, epidemia koronawirusa zmusza nas do ograniczania kontaktów bezpośrednich, również wszelkie odwiedziny odbywać muszą się w zmienionej formie – takiej, która gwarantuje wszystkim pełne bezpieczeństwo. Zanim świat wróci do normalności, musimy radzić sobie w nietypowej sytuacji i postępować tak, by nie narażać na niepotrzebne zagrożenie siebie i innych.

Mimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się znajdujemy, na świat nieustannie przychodzą mali bierunianie, którzy – jak tradycja nakazuje – otrzymują od Miasta Bierunia prezenty powitalne. Wprawdzie Krystian Grzesica – Burmistrz Miasta Bierunia nie może składać rodzicom gratulacji osobiście, robi to jednak telefonicznie. Pracownicy Urzędu Miejskiego dostarczają natomiast pamiątkowe upominki do domów maluchów w bezpieczny sposób.

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za nadesłane do nas zdjęcia Waszych pociech. Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

14 maja powitaliśmy na świecie: Barbarę Mestenhauser, Izabelę Krawczyk, Artura Kasprzyka, Jakuba Kręcichwosta, Ignacego Leśniaka, Amelię Szczygieł, Adama Górkiewicza, Hannę Kawę, Mateusza Mordarskiego.

Źródło: UM Bieruń