image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Z powodu wyrycia przypadku koronawirusa od poniedziałku 20 lipca 2020 r. do odwołania budynek Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza jest zamknięty dla mieszkańców. Obsługa w sprawach niecierpiących zwłoki będzie odbywać się na korytarzu po uprzednim umówieniu się telefonicznym.

Do wszystkich budynków Urzędu będą wpuszczane tylko osoby z odpowiednio zakrytymi ustami i nosem.  Konieczne będzie również zdezynfekowanie rąk przy wejściu oraz zasada oczekiwania w kolejce w odstępie min. 2 metrów.

Wirus został stwierdzony w sobotę u trzech urzędników. Wszyscy pracownicy mający kontakt z zakażonymi zostali przebadani i przebywają w domach.

Kasa przy ul. Sienkiewicza zostaje zamknięta, wpłaty można uiszczać wkasie znajdującej się w budynku Urzędu na Rynku.

Przypominamy, że wszystkie urzędowe sprawy mogą być załatwianie zdalnie czyli za pośrednictwem internetu, telefonów i platform ePUAP.

Pisma nie wymagające potwierdzenia mogą być wrzucane do urny ustawionej przez wejściem do budynku Urzędu przy ul. Sienkiewicza, można je także  złożyć w Ratuszu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie).

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do niniejszej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem

Źródło: UM Tarnowskie Góry