image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Autobusowe linie metropolitalne to temat miesiąca w najnowszym numerze magazynu „W Metropolii”. Zapraszamy do lektury!

W trzecim numerze magazynu „W Metropolii” znajdziecie informacje na temat metrolinii, czyli dodatkowych połączeń autobusowych między miastami i gminami GZM, których uruchamianie rozpocznie się już w kwietniu. Celem tego rozwiązania jest wzrost oferty transportu publicznego w Metropolii. Wprowadzenie metrolinii to także kolejny krok na drodze do budowy Kolei Metropolitalnej, która stanie się kręgosłupem systemu komunikacji publicznej w GZM.

Ponadto, wzorem poprzednich numerów, w magazynie znajdziecie treści związane m.in. ze społeczeństwem, kulturą, środowiskiem, kształtowaniem miast. Nie zabraknie również kalendarium na temat najważniejszych wydarzeń, w których Metropolia brała udział w ostatnim czasie.

Celem magazynu „W Metropolii” jest informowanie o naszych działaniach, wizji rozwoju i zamierzeniach. Przekaz kierowany jest do szerokiej grupy mieszkańców – także tych, którzy nie znajdują się w kręgu odbiorców informacji przekazywanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magazyn w wersji drukowanej ukazuje się w formie insertu w dwóch gazetach regionalnych – „Dzienniku Zachodnim” i „Gazecie Wyborczej”. Ponadto część nakładu przeznaczona jest do kolportażu prowadzonego bezpośrednio przez gminy wchodzące w skład Metropolii. Magazyn w wersji cyfrowej można pobrać poniżej:

Pierwszy numer dostępny jest TUTAJ.

Drugi numer dostępny jest TU.