Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

This site uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the site means that you agree to their use.
image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

To download

Metropolis logo

Logotyp Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jest elementem jej identyfikacji wizualnej, umieszczanym na materiałach informacyjnych i promocyjnych, przygotowywanych przez GZM i podległe jej jednostki. Logotyp może być udostępniony bezpłatnie podmiotom spoza Urzędu Metropolitalnego GZM, jednak jego umieszczanie wymaga pozwolenia i musi być zgodne ze wzorem. Poprawność wykorzystania logotypu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wymaga zatwierdzenia przez Departamentu Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy GZM. W celu zatwierdzenia projektu, należy przesłać go na adres: promocja@metropoliagzm.pl.

Znak graficzny stanowi część księgi znaku opracowanej dla Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Logo najczęściej zamieszczane jest na materiałach reklamowych i gadżetach (na materiałach promocyjnych, informacyjnych, drukowanych, audiowizualnych i elektronicznych, w tym m.in. w listownikach i papeteriach, nośnikach informacyjnych, w internecie, telewizji, w mediach społecznościowych, w ogłoszeniach prasowych, reklamach, gadżetach oraz innych ujętych w księdze znaku GZM).

Podstawowym kolorem logotypu jest fuksja (R215 G0 B109). Czcionka użyta w logotypie to Arca Majora. Logotyp może występować także w innych kolorach, w zależności od tła na jakim się znajduje, ale kolorystyka nie może wykraczać poza warianty zdefiniowane w księdze znaku Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

 

Znak graficzny „M” z podpisem „Metropolia GZM”Pobierz

 
 
 

 

 

 

 

Księga Znaku Górnośląsko-Zagłębiowksiej Metropolii Pobierz

 

Patronaty

 

 

 

X
Skip to content