Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Do pobrania

Logo Metropolii

Logotyp Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jest elementem jej identyfikacji wizualnej, umieszczanym na materiałach informacyjnych i promocyjnych, przygotowywanych przez GZM i podległe jej jednostki. Logotyp może być udostępniony bezpłatnie podmiotom spoza Urzędu Metropolitalnego GZM, jednak jego umieszczanie wymaga pozwolenia i musi być zgodne ze wzorem. Poprawność wykorzystania logotypu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wymaga zatwierdzenia przez Departamentu Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy GZM. W celu zatwierdzenia projektu, należy przesłać go na adres: promocja@metropoliagzm.pl.

Znak graficzny stanowi część księgi znaku opracowanej dla Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Logo najczęściej zamieszczane jest na materiałach reklamowych i gadżetach (na materiałach promocyjnych, informacyjnych, drukowanych, audiowizualnych i elektronicznych, w tym m.in. w listownikach i papeteriach, nośnikach informacyjnych, w internecie, telewizji, w mediach społecznościowych, w ogłoszeniach prasowych, reklamach, gadżetach oraz innych ujętych w księdze znaku GZM).

Podstawowym kolorem logotypu jest fuksja (R215 G0 B109). Czcionka użyta w logotypie to Arca Majora. Logotyp może występować także w innych kolorach, w zależności od tła na jakim się znajduje, ale kolorystyka nie może wykraczać poza warianty zdefiniowane w księdze znaku Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

 

Znak graficzny „M” z podpisem „Metropolia GZM”Pobierz

 
 
 

 

 

 

 

Księga Znaku Górnośląsko-Zagłębiowksiej Metropolii Pobierz

 

Patronaty

 

 

 

X
Skip to content