image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Sosnowiczanie nie byli obojętni. W mieście zanotowaliśmy rekordową frekwencję wyborczą. Zgodnie z obietnicą, przygotowaliśmy atrakcje za pół ceny, ale zapraszamy też przedsiębiorców do specjalnej edycji „Sosnowca za pół ceny”, która odbędzie się w weekend 8-10 listopada.

Przed wyborami do parlamentu prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński ogłosił: jeśli frekwencja w Sosnowcu będzie wyższa o 10% niż w wyborach samorządowych w 2018 roku, na mieszkańców czekają zniżki.

Celem było zatem przekroczenie bariery 61,52%. Okazuje się, że nie było z tym problemu. Do urn udało się aż 101 393 mieszkańców, a więc 64,03%. To oznacza duże atrakcje.

W weekend 8-10 listopada organizujemy akcję… „Sosnowiec za pół ceny – bonus za frekwencję”.

My nie pozostajemy bierni. Zgodnie z obietnicą, sosnowieckie baseny będą za pół ceny, podobnie jak bilety do Teatru Zagłębia. To nie wszystko. MOSiR rozszerzył ofertę o korty tenisowe, czy też siłownię. Mamy też sporo zapytań od sosnowieckich przedsiębiorców, dlatego aby akcja miała szerszy wydźwięk, zapraszamy ich do wzięcia udziału – mówi prezydent Sosnowca.

Wzorem „Zagłębia za pół ceny”, czekamy na zgłoszenia wszystkich z branży gastro, usług itp. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia karty zgłoszenia, którą można przesłać na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl (Centrum Informacji Miejskiej) i czekamy na nie do 31 października.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. (32) 265-60-04 lub (32) 296-06-80 oraz e-mail: cim@um.sosnowiec.pl.

Czekamy na Was. Wspólnie podziękujmy Sosnowiczanom za wysoką frekwencją i zachęćmy ich do odwiedzin Waszych lokali i firm.

Jaką ofertą ma dla Was MOSiR?
Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej oferuje tańsze bilety na basen, aqua fitness oraz siłownię. Podobnie będzie na basenie przy BMC, gdzie nie tylko tańsze będzie wejście na pływalnię, ale też na saunę oraz aqua fitness. O połowę spadnie cena kortów tenisowych przy stadionie lekkoatletycznym i przy Al. Mireckiego, ślizgawka na Stadionie Zimowym oraz tenis stołowy w hali przy Baczyńskiego.

Co przygotował Teatr Zagłębia?
8 listopada przedstawienie „Tartuffe”, a dzień później spektakl „Tartuffe” oraz atrakcje w ramach Nocy Teatrów Metropolii, organizowane przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Bilety przez 2 dni będą kosztowały 20 zł.

Regulamin (.pdf)
Zgłoszenie (.pdf)
Zgłoszenie (.doc)