image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Już 9 grudnia przy wyrskim tzw. „starym” przedszkolu rozpocznie się montaż nowego placu zabaw.

Nowy plac zabaw został bezpłatnie przekazany naszej gminie przez Polską Grupę Górniczą, w ramach programu „PGG dla gminy” – Wielowiekowa śląska tradycja górnicza inspiruje społeczną odpowiedzialność firmy, która chce być otwarta na potrzeby lokalne, budować więź, wzajemne zrozumienie i troszczyć się o rozwój społeczności – tłumaczy Wioleta Wątor, koordynator programu. – Samorządy, z którymi współpracuje spółka, często skarżyły się na niedostatek miejsc do wspólnego wypoczynku, w których rodziny, dzieci i młodzież mogłyby wartościowo i ciekawie spędzać wolny czas.

Plac wyposażony przez Polską Grupę Górniczą w atrakcyjne urządzenia do zabawy oraz bezpieczną, miękką nawierzchnię, utworzony zostanie w sąsiedztwie istniejącego już przedszkolnego placu zabaw. Nowe miejsce zabaw będzie ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Obecnie częściowo zdemontowany został płot od strony ulicy Tysiąclecia. Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie wchodzić na teren budowy.

Obecnie częściowo zdemontowany został płot od strony ulicy Tysiąclecia. Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie wchodzić na teren budowy.

plakat plac zabaw.jpg