image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech i Siemianowickie Centrum Kultury zapraszają 31 grudnia w godzinach 16.00-20.00 na Rynek Miejski w Siemianowicach, na Rodzinnego Sylwestra! Po raz pierwszy zapraszamy całe rodziny, do spędzenia sylwestrowego popołudnia na wspólnej zabawie.


Imprezę poprowadzą klauni Ruphert i Rico, które zaprezentują dynamiczną clownadę, pełną dowcipnych dialogów i piosenek dla dzieci.

O godzinie 17.00 swój niezwykły show zaprezentuje iluzjonista Pan Magiczny (Mistrz Polski w Iluzji Scenicznej, uczestnik programu telewizyjnego „Mam Talent”). Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniach Pana Magicznego, wykrzykują zaklęcia, śmieją się do rozpuku a nawet wprawiają się w wykonywaniu magicznych sztuk!

O dobrą zabawę zadba także zespół muzyczny „Kosmokwaki”, który debiutował w telewizji Polsat takimi piosenkami dla najmłodszych jak „Brum Brum” czy „Ene due”. Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia i Kwanio to trzy barwne postacie- pluszaki o bardzo dużych gabarytach, przypominające wyglądem trochę kaczki, a trochę istoty z kosmosu. W programie koncertu znajdą się autorskie piosenki, nauka tańca, zagadki, zabawy i konkursy.

Nie zabraknie też szczudlarzy i klaunów, którzy będą poruszać się po terenie Rynku Miejskiego, ucząc dzieci np. żonglowania czy tworzenia fantazyjnych figur z balonów. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będą piękna karuzela wenecka i kolejka szynowa Cyrkus, z których podczas imprezy będzie można nieodpłatnie korzystać.
Zapraszamy!

autor: Karolina Gera – SCK