image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Zapowiedziana w sierpniu inwestycja, dotycząca dalszych prac remontowo-modernizacyjnych na starobieruńskiej hali sportowej wkrótce będzie realizowana. Podpisana została już umowa na jej dofinansowanie! Wartość planowanych prac to ponad 330 000 zł.

Planowane inwestycje będą kontynuacją prac realizowanych w hali sportowej na przełomie roku. Kolejne pozyskane środki pozwolą na wykonanie dalszych zadań, które unowocześnią obiekt. Czytaj więcej na temat dofinansowania – KLIKNIJ TUTAJ.

Przypomnijmy, w pierwszej połowie roku 2019 zrealizowano na obiekcie mieszczącym się przy ulicy Szarych Szeregów część zadań remontowych i inwestycyjnych. Były to: gruntowny remont dachu, odświeżenie sali gimnastycznej, remont szatni i łazienki przy salce fitness oraz zakup sprzętu sportowego, w tym kilku bieżni stacjonarnych. Prace te dofinansowane zostały z przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – CZYTAJ WIĘCEJ

Foto: UM Bieruń

W grudniu podpisana została umowa na dofinansowanie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej kolejnych prac realizowanych w ramach zadania pn.: „Remont hali sportowej przy ul. Szarych Szeregów 15 w Bieruniu”. Wartość dofinansowania to 50%. Łączny koszt wszystkich planowanych prac remontowych to ponad 330 tysięcy złotych – CZYTAJ WIĘCEJ

Zakres projektu obejmuje:

  • Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego (remont 4 szatni)
  • Remont hali sportowej (malowanie starych tynków)
  • Remont korytarza – zejścia do szatni

Jest to kontynuacja remontu zaplecza szatniowo – sanitarnego, który wykonano w I połowie 2019 r. Wartość projektu to ponad 330 000 złotych. Ministerstwo Sportu i Turystyki, na mocy podpisanej umowy, dofinansuje realizację projektu w 50%.