image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Do 21 lutego zespoły muzyczne z Bytomia i okolic mają czas na przesłanie zgłoszenia do przeglądu zespołów muzycznych Bytom Live Music. Ma on wyłonić wykonawców, którzy wystąpią podczas Dni Bytomia oraz Letniego Grania na Rynku.

Bytom Live Music ma promować bytomskich artystów, dlatego, zgodnie z regulaminem, połowa składu zespołu musi być zameldowana w Bytomiu. Ważne, by artyści zaprezentowali swój autorski repertuar w dowolnym stylu muzycznym.

Aby wziąć udział w przeglądzie, należy nagrać demo z dwoma utworami własnego autorstwa i przesłać w formie pliku mp3 wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: przegladbytom@gmail.com albo: w.ciecierega@becek.pl (o terminie występu, zakwalifikowani do przeglądu wykonawcy, zostaną powiadomieni mailowo).

Oceniane będą: poziom i technika wykonania, brzmienie zespołu, opracowanie muzyczne, teksty pod kątem przekazu i wartości literackiej, ogólne wrażenie artystyczne. Dwa zwycięskie zespoły wystąpią podczas przyszłorocznych Dni Bytomia, a jeden – w trakcie Letniego Grania na Rynku. 

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie Beceku – kliknij.