image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Brak planów na Święto Zakochanych? Warto skorzystać z propozycji przygotowanych przez dąbrowskie instytucje!

W naszym mieście Walentynki zaczęły się trochę wcześniej, bo już… 2 lutego. Wtedy właśnie odbył się IX Bieg Walentynkowy, podczas którego zakochane pary pobiegły w nietypowy sposób. Zostały złączone półtorametrową taśmą! Na najlepszych czekały nagrody.

Propozycji nie zabraknie też w Walentynki – 14 lutego.

Ciekawy poradnik miłosny przygotował Pałac Kultury Zagłębia. Dowiecie się z niego nie tylko, w jakich wydarzeniach organizowanych przez PKZ warto wziąć udział, ale również… jak poderwać ukochaną osobę! W Walentynki w dąbrowskim pałacu zaśpiewa Kasia Lins, ale to nie wszystko, bo przecież Święto Zakochanych można świętować też dzień później! Pałac Kultury Zagłębia zaprasza również na seans filmowy 15 lutego.

Dla zakochanych, którzy cenią sobie dużą dawkę dobrego humoru, Stowarzyszenie Budzimy Strzemieszyce w filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowało Walentynkowy Wieczór Kabaretowy.

Warto też wziąć udział w ciekawej i ważnej inicjatywie – Nazywam Się Miliard. Nazywam się Miliard to gest solidarności z ofiarami przemocy oraz wskazanie ścieżki pomocy dla ofiar przemocy i jej świadków. Finał akcji odbędzie się 14 lutego o 17.00 w Centrum Handlowym Pogoria.