image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Mobilna pracownia mammograficzna „LUX MED” zaprasza panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badania. Prowadzone są one w ramach „Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi” finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Z mammografii skorzystać mogą kobiety z roczników 1966-1970, które są ubezpieczone i nie są leczone z powodu raka piersi a także nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Nie jest wymagane skierowanie lekarskie. Badanie jest bezpłatne.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na zainteresowane panie 19 marca (czwartek) w godzinach 14.00–18.00 przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławkowie, ul. 23 Stycznia 25.

Uwaga! Firma LUX MED Diagnostyka prosi o wcześniejsze zarejestrowanie się na badanie pod nr. tel. 58 666 24 44 lub poprzez formularz dostępny po kliknięciu w LINK. W celu weryfikacji uprawnień do badania należy przygotować dowód osobisty.

Na badanie należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.