image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Teleturniej o gminie w domowych warunkach. W „Rodzinnym Turniej Online – Gmina Wyry Bez Tajemnic”, który odbędzie się już 6 lipca, udział mogą wziąć rodziny, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o tematach związanych z naszą gminą, a dodatkowo mają możliwość wygrania ciekawych nagród.

Turniej odbędzie się za pomocą wideokonferencji, podczas której uczestnicy zmierzą się z różnymi pytaniami. Aby na nie odpowiedzieć, nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, wystarczy chęć dobrej zabawy. Pytania będą związane z gminą Wyry, naszą historią, geografią, zwyczajami, gwarą, a także z ekologią.

Zabawa, którą poprowadzi Sławek „Rybka” Rybczyński razem z Wójt Barbarą Prasoł, będzie transmitowana na Facebooku. Każdej drużynie, która się zakwalifikowała wyślemy oczywiście szczegółowe informacje i pomożemy się z nami połączyć.

Zapisy tylko do 28 czerwca poprzez formularz zgłoszeniowy.

W Turnieju mogą wziąć udział wszystkie osoby, które chcą spędzić miło czas z rodziną. Jedynym warunkiem jest to, aby w jednej drużynie znajdowali się przedstawiciele dwóch pokoleń, np. dzieci-dziadkowie lub dzieci-rodzice. Drużyny powinny być minimum 2-osobowe.

Do wygrania będzie m. in. puchar dla najlepszej drużyny, vouchery do restauracji „Dwa Światy” a także gminne gadżety oraz książki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu

Źródło: UG Wyry