image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Rozszerza się wakacyjna oferta kulturalna w naszej gminie. Już 15 lipca o godz. 10.00 Dom Kultury w Gostyni zaprasza na warsztaty plastyczno – rozwojowe „Sztuka ziemi”. Zapisy poprzez formularz>> trwają tylko do 13 lipca. Ilość miejsc ograniczona! Zajęcia w cenie 15 zł przeznaczone są dla dzieci od 6 lat.

W każdy lipcowy czwartek Dom Kultury w Gostyni zaprasza na bezpłatne zajęcia plastyczne, które poprowadzi Pani Alicja Kudła.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach od 9.00 do 13.00 i będą trwać 45 minut. 1 uczestnik może wziąć udział w 1 zajęciach dziennie. Zapisy od poniedziałku do piątku (w godz. pracy Domu Kultury) pod nr telefonu 32 218 7000 wew. 24. Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują maseczki!

Kolejnym planowanym wydarzeniem jest spektakl dla dzieci „Podróż do wnętrza komina”, który odbędzie się 22 lipca o godz. 11:00 na Zagrodzie Śląskiej w Gostyni. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie domu kultury.

Z kolei 29 lipca o godz. 10:00 odbędą się kolejne warsztaty, tym razem rękodzielnicze – „Breloczki”. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Koszt zajęć to 20 zł.

Wśród innych atrakcji i zajęć jakie są planowane, znajdą się m. in. kreatywne warsztaty oraz rodzinny rajd górski. Zachęcamy do spędzania wakacji razem z domem kultury! Szczegóły na stronie www.dkgostyn.pl.

Źródło: UG Wyry