image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Jeśli znasz historię wyjątkowej i bezinteresownej pomocy w czasie pandemii – podziel się z nami!  Doceń wsparcie jakie otrzymałeś i zgłoś swojego bohatera już dziś!

Wydział Edukacji i Polityki Społecznej w Czeladzi zaprasza mieszkańców Czeladzi po 60 roku życia do udziału w konkursie pt.: „Lokalny bohater czasu pandemii”.

Celem Konkursu jest promowanie postaw osób, które mimo niepewności i strachu przed zakażeniem COVID-19 pomagają, przełamują bariery. Takie zaangażowanie i postawa będzie dla innych przykładem i źródłem motywacji oraz wzorem postępowania dla wielu osób w całym kraju. Kandydata do tytułu „Lokalny bohater czasu pandemii” może nominować osoba fizyczna, która korzystała z jego pomocy w czasie koronawirusa, mieszka na terenie Czeladzi i ukończyła 60 lat. Kandydatem natomiast może być każda osoba, która zaoferowała bezinteresowną pomoc i wykazała się wyjątkowa postawą w czasie koronawirusa na rzecz czeladzkiego seniora.

Kandydatów do konkursu należy zgłosić na karcie zgłoszeniowej za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail azimolag@um.czeladz.pl z dopiskiem w tytule: konkurs pn.„Lokalny bohater czasu pandemii” lub dostarczyć do Urzędu Miasta Czeladź, Wydział Edukacji i Polityki Społecznej pok. 404 (4 poziom), ul. Katowicka 45 w godzinach pracy Urzędu w terminie do 30.09.2020 r.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu: KLIKNIJ