image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Województwo Śląskie i Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia organizują wspólne stoisko na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2023, z którego będą mogli skorzystać przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz firmy z branży nieruchomości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-17 marca 2023 r. 

W ramach stoiska będzie możliwość promocji swojej oferty inwestycyjnej oraz skorzystania ze wspólnej przestrzeni wystawienniczej o łącznej powierzchni 126 m kw.  Zgłoszenia do udziału w targach należy nadsyłać do 11 stycznia br. na adres: gospodarka@slaskie.pl

Szczegółowe informacje dot. naboru i warunków uczestnictwa znajdują się w załącznikach na stronie Invest in Silesia – TUTAJ.

To już kolejny raz, kiedy Metropolia zaprezentuje swoje atuty na wspólnym stoisku z Województwem Śląskim. Targi MIPIM to największa w Europie impreza wystawiennicza, na której spotykają się decydenci i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. To znakomita okazja by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami.

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia aktywnie uczestniczy w wydarzeniach społecznych, gospodarczych, naukowych i kulturalnych, aby promować potencjał całego swojego obszaru. Efektem tych działań są m.in. rankingi czy analizy gospodarcze, w których coraz częściej pod uwagę brany jest całościowy obszar GZM, nawet jeśli publikacja dotyczy tylko jednego z miast związku metropolitalnego. Przykładem takiej publikacji jest raport ABSL, który dotyczył sektora nowoczesnych usług w Katowicach z uwzględnianiem ich kontekstu metropolitalnego.