image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

14 lutego o 19:00 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej – dla wszystkich zakochanych i singli – zagra Daria ze Śląska! Wspomniany koncert zainauguruje drugą część, rozpoczętej w 2023 roku, „Pierwszej Trasy” wokalistki.

Daria ze Śląska to artystka, która znalazła się w czołówce muzycznych podsumowań ubiegłego roku. Podczas koncertu walentynkowego w Dąbrowie Górniczej Daria zaprezentuje utwory nie tylko ze swojej pierwszej płyty „Daria ze Śląska tu była”, ale również piosenki, które ukażą się w nadchodzącym minialbumie. Jej twórczość to brzmieniowa różnorodność, od ambitnego popu po alternatywę, a do tego mocne i bezpośrednie teksty piosenek. Artystka miała okazję zaprezentować się publiczności takich festiwali jak Orange Warsaw Festival oraz OFF Festival, występowała również na jednej scenie z Kortezem i Dawidem Podsiadło podczas Męskiego Grania. Na swoim koncie posiada Nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego, nominacje do Bursztynowego Słowika i Nagrody im. Kazimierza Kutza.

Koncert w Pałacu Kultury Zagłębia będzie pierwszym przystankiem na jej trasie w 2024 roku. Widzowie podczas walentynkowego wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać nowych utworów – „Duch”, „To nie zabawa” oraz nagranej wspólnie z Kortezem piosenki „Pamięć do złych słów”.

Czy jest lepszy sposób na spędzenie walentynkowego wieczoru, niż spotkanie z muzyką? 14 lutego g. 19:00 to data, którą powinni zarezerwować sobie nie tylko zakochani, ale także single lubiący ambitną muzykę.

Więcej informacji o koncercie oraz bilety dostępne na palac.art.pl.