image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Prezydent Świętochłowic Daniel Beger gościli 4 października w bytomskich zakładach pracy w ramach akcji społecznej Spotkajmy się w pracy realizowanej przez Centrum DZWONI.

Rano przy taśmie firmy zajmującej się produkcją tekturowych opakowań stanął Jarosław Wieczorek. Podobnie jak wczoraj prezydenta Mariusza Wołosza na stanowisku pracy wojewodę instruował pan Andrzej, pracownik firmy Waps- Kart, który znalazł zatrudnienie dzięki pomocy Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Dodajmy, że to pierwsza w Polsce niepubliczna, bezpłatna, specjalistyczna agencja zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Twarzą tej ważnej i potrzebnej akcji był też prezydent Świętochłowic Daniel Beger, który odwiedził dziś bazę socjalno – techniczną Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej przy ul. Tarnogórskiej, gdzie wspólnie z pracownikami zatrudnionymi przy wsparciu bytomskiego centrum, zajmował się pielęgnacją zieleni.