image_pdfimage_print

W dniach 17-18 października odbyły się Mistrzostwa Śląska w konkurencjach: wspinaczka na czas i prowadzenie. Zawodnicy KS Skarpa Bytom zdobyli aż 22 medale.

To był bardzo udany weekend dla młodych bytomskich sportowców. W sobotę odbyły się konkurencje na czas. W nich świetnie spisali się zawodnicy Skarpy Bytom. W rywalizacji Dzieci Młodsze dziewczęta – 1. miejsce zajęła Zuzanna Sygulska; Dzieci Młodsze chłopcy – 1. Miłosz Struski, 3. Antoni Gut; Dzieci dziewczęta – 1. Zofia Dobrzańska, 3. Nina Niziołek; Młodzicy dziewczęta – 1. Zosia Bornus; Młodzicy chłopcy – 1. Wojciech Zacharski; Juniorzy Młodsi kobiety – 1. Magdalena Blachnicka, 3. Milena Ciechanowska; Juniorzy Młodsi mężczyźni – 1. Andrzej Solisz, 3. Jakub Rygoł; Juniorzy kobiety – 1. Zuzanna Mientus.

W niedzielę odbyły się zawody w konkurencji prowadzenie. Ponownie bytomianie często zajmowali pozycje na podium. W rywalizacji Dzieci Młodsze dziewczęta – 1. miejsce zajęła Liliana Tutajewicz, 2. Oliwia Piaskowy, 3. Zuzanna Sygulska; Dzieci Młodsze chłopcy – 1. Miłosz Struski; Dzieci dziewczęta – 1. Zofia Dobrzańska, 2. Amelia Cesarz; Młodzicy dziewczęta – 2. Zosia Bornus; Młodzicy chłopcy – 2. Wojciech Zacharski; Juniorzy Młodsi kobiety – 1. Milena Ciechanowska; Juniorzy kobiety – 1. Zuzanna Mientus.

Źródło: UM Bytom