image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Rozpoczęły się wakacje, zatem – jak zwykle – nie zapominamy o naszych najmłodszych mieszkańcach. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami do Parku Pszczelnik, gdzie czekają na Was nowe atrakcje.

Od wczoraj, tj 6 lipca br., do dyspozycji maluchów są trzy dmuchańce na których będziecie mogli do woli poszaleć. Mamy nadzieję, że do gustu przypadnie Wam Zygzak McQueen jako nowa, dodatkowa dmuchańcowa zjeżdżalnia.

Dodatkową atrakcją są cztery elektryczne autka-jeepy, którymi będzie można pojeździć po pobliskim boisku do koszykówki. Z urządzeń tych będzie można korzystać w godzinach 16.00-20.00.

Tych najmłodszych, którzy uwielbiają wodne zabawy, zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana. Tam będą mogli zaznać ochłody na terenie Wodnego Placu Zabaw. Dzieciaki będą miały do dyspozycji m.in. samonapełniające się wodą wiaderka przelewowe, armatkę wodną, tryskający wodą kwiatek, wodne owady, parasol, tunel z kręgów czy różnego rodzaju „wulkany” i „galaretki”.

Wodny Plac Zabaw będzie zaprasza we wszystkie dni, w których nie pada deszcz, w godzinach od 9.00 do 19.00. Jest jeden malutki warunek – by urządzenia były uruchomione – musi być co najmniej pięć chętnych osób. Ale z tym chyba nie będzie problemu 🙂

Atrakcje te są dostępne BEZPŁATNIE do końca wakacji.

Przypominamy również, że na terenie Parku Pszczelnik na miłośników kąpieli czeka basen kąpielowy. Wszystkich chętnych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00. W soboty, niedziele i święta w godz. 10.00-19.00.

Szczegóły tutaj.

autor: Rafał Jakoktochce (Biuro Prasowe UM)