image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Miłośnicy biegania, którzy przygotowywali się już do startu w II PKO Piekarskim Półmaratonie muszą zrezygnować z udziału w imprezie. Decyzję w tej sprawie podali do wiadomości przedstawiciele Stowarzyszenia Lecymy Durś.

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany organizacyjne wszystkim organizatorom imprez sportowych. Spotkało to również piekarskie stowarzyszenie Lecymy Durś. W związku z tym zarząd podjął, gruntownie przemyślaną, decyzję w zakresie odwołania II PKO Piekarskiego Półmaratonu. Poinformowano o tym w mediach społecznościowych:

[…] z wielkim bólem serca zmuszeni jesteśmy odwołać 2. PKO Piekarski Półmaraton, 2 Nocną zaDyszkę oraz marsz Nordic Walking.

Po każdej burzy wychodzi słońce. Tak samo będzie i teraz. Nie wiemy jeszcze kiedy, ale wierzymy, że tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy pewni, że uśmiech i emocje sportowe zagoszczą w nas i dzięki temu wspólnie dotrzemy do mety – wygramy i wspólnie będziemy celebrować święto sportu w Piekarach Śląskich. Już dziś zapraszamy do startu w przyszłym roku, 17.07.2021r. Wszyscy razem wystartujemy z uśmiechem na twarzy.

Wszystkie dotychczasowe opłaty będą automatycznie do Państwa zwrócone, jednak prosimy o chwilę wyrozumiałości. Od dzisiaj zawieszona zostaje możliwość zapisania się na udział w biegu głównym oraz imprez towarzyszących.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem lecymydurs@gmail.com

W związku z tym, że bardzo dużo biegów przeniesiono na termin jesienny jesteśmy przekonani że będzie dużo okazji do rywalizacji oraz poprawienia swojej kondycji. Dbajcie o siebie, swoją formę i stosujcie się do zaleceń. Jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z tego silniejsi i z jeszcze większą radością spotkamy się na biegowych trasach!

Zarząd Lecymy Durś

Źródło: UM Piekary Śląskie