image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza mieszkańców Będzina do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie na najpiękniejszą historię miłosną.

Zasuszone kwiaty w książce, stare fotografie – usiądźmy i pomyślmy o miłości… Ukradkowe spojrzenia, nietypowe spotkanie, zbieg okoliczności, czy może ogromne przeciwności losu – co Was spotkało? 

A może w Twojej rodzinie jest jakaś historia rodem z romantycznego filmu? Opowiedz nam ją i wygraj: romantyczny weekend, masaż dla dwojga lub kurs tańca dla dwóch osób.

Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 18 – 45 lat,
  • 46 lat i więcej.

Na podstawie zdjęcia ślubnego lub innego z ukochaną osobą należy opisać historię miłosną, która dotyczy powyższej fotografii. Praca pisemna ma mieć charakter opowiadania na 2 strony formatu A4 napisanego na komputerze, czcionką o rozmiarze 12 oraz interlinią 1. Do opowiadania należy dołączyć zdjęcie.

Zdjęcie oraz tekst należy nadesłać w formie elektronicznej na adres: konkurs@um.bedzin.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Będzińskie historie miłosne”

Termin nadsyłania prac: 31.08.2020 r.

W treści maila należy dopisać następujące dane: imię i nazwisko autora, wiek, kontakt telefoniczny oraz adres zamieszkania.

Szczegóły www.bedzin.pl

Źródło: UM Będzin