image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Rankingi inwestycyjne, turystyka biznesowa, ekosystem startupów czy zielone inwestycje – o tym można przeczytać w najnowszym numerze biuletynu gospodarczego „W Metropolii. Biznes”. Nowy numer dostępny jest na stronie metropoliagzm.pl.

W najnowszym numerze biuletynu przeczytacie m.in. o wysokiej pozycji Województwa Śląskiego i Katowic w rankingu fDi Intelligence. Dowiecie się jakie specjalizacje najczęściej wybierają twórcy startupów w miastach Metropolii. Przeczytacie o turystyce biznesowej w stolicy GZM i sukcesach naukowców z Uniwersytetu Śląskiego.

Nie zabraknie informacji o projektach realizowanych przez Metropolię, związanych m.in. z efektywnością energetyczną czy rozwojem nauki. Tradycyjnie zobaczycie również podsumowanie kwartału w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, która jest partnerem wydawnictwa.

Biuletyn „W Metropolii. Biznes” prezentuje informacje o gospodarce, rynku pracy, edukacji i nauce, oraz o jakości życia w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Periodyk adresowany jest do środowisk gospodarczych w kraju i za granicą, przez co ukazuje się zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej.

Pobierz biuletyn:

W METROPOLII BIZNES – NR 1 2023 [PL]

IN METROPOLIS BUSINESS NO 1 2023 [ENG]