image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Dbanie o publiczny wizerunek instytucji, współpraca z mediami, redagowanie informacji prasowych czy realizacja kampanii informacyjnych – to niektóre obowiązki, jakie będą realizowane przez rzecznika Zarządu Transportu Metropolitalnego. Nabór na to stanowisko trwa do 11 marca br.

Zarząd Transportu Metropolitalnego jest organizatorem komunikacji na obszarze 40 gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, posiadającym ponad 1000 autobusów. Obecnie ZTM poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko rzecznika prasowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała przede wszystkim za kontakt z mediami. Do zadań rzecznika należeć będzie m.in. przygotowywanie materiałów prasowych, odpowiadanie na zapytania dziennikarskie, organizowanie konferencji czy redagowanie strony internetowej. Ponadto rzecznik będzie odpowiadał za dbanie o publiczny wizerunek ZTM.

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać przynajmniej 5 lat stażu pracy, w tym dwa lata w agencjach PR, mediach lub administracji publicznej.

Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o stanowisko, a także wszelkie dodatkowe informacje o naborze, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej ZTM-u. Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Kancelarii ZTM. Nabór trwa do 11 marca 2019 r.

Ogłoszenie o naborze znajduje się >>TUTAJ<<