image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Równy miesiąc przed zaplanowanym koncertem (19.03.2020), wspólnie z managementem Darii podjęliśmy decyzję o jego przełożeniu na termin zdecydowanie bezpieczniejszy. Nowa data to 18.10.2020, godzina 19.00 (otwarcie drzwi o 18.00). Wszystkie bilety kupione na termin kwietniowy oczywiście zachowują swoją ważność. Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja w naszym kraju ustabilizuje się na dobre i będziemy mogli wspólnie świętować nasze 10-te urodziny razem z Wami. Do zobaczenia!

Nasz MOK ma już 10 lat! Czas leci tak szybko, zostają wspomnienia, niezliczona ilość koncertów, festiwali, przeglądów i wydarzeń. Już planujemy kolejne, ale dziesięciolecie to wyjątkowy jubileusz, tym samym nasze koncerty i goście również będą wyjątkowe! Okrągła rocznica działalności MOK-u zbiegnie się z trasą koncertową młodej i utalentowanej gwiazdy polskiej piosenki – Darii Zawiałow. W ramach trasy koncertowej Helsinki Tour 3.0, jednym z jej muzycznych przystanków będzie właśnie Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach! Koncert odbędzie się 18 października 2020 roku o godzinie 19:00 i będzie głównym wydarzeniem zaplanowanych na ten czas Wojkowickich Dni Kultury.

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.Kup bilet

Źródło: UM Wojkowice