image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Z okazji obchodów 30-lecia samorządności Dąbrowy Górniczej serdecznie zapraszamy na cykl Kawiarenek Obywatelskich, z których pierwsza odbędzie się 19 września 2020 r. o godz. 17.00 w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia.

Gościem specjalnym będzie jeden z ojców polskiej samorządności
Jerzy Stępień – polski prawnik, sędzia, radca prawny i polityk, członek grupy roboczej do spraw samorządu terytorialnego w trakcie obrad Okrągłego Stołu w 1989 r., senator I i II kadencji, przewodniczący senackiej Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.

Spotkanie poprowadzi Michał Syska – Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Marki Miasta, Kultury i Sportu, prawnik, doradca polityczny, publicysta, Dyrektor Ośrodka Myśli Społecznej im. F. Lassalle’a we Wrocławiu i redaktor naczelny „Przeglądu Dąbrowskiego”.

Uwaga! Wstęp wolny, ale ze względu na sytuację związaną z COVID-19 na spotkaniu obowiązuje ograniczona liczba miejsc: 80. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń. Chęć uczestniczenia w Kawiarence Obywatelskiej prosimy zgłosić za pośrednictwem e-maila na adres: pwroblewska@dg.pl

ZGŁOSZENIA NALEŻY PRZESYŁAĆ DO ŚRODY, 16 WRZEŚNIA.

Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności: zakrycie ust i nosa, dezynfekcję rąk i zachowanie bezpiecznych odstępów.

Zapraszamy również na wystawę plenerową
„Samorząd to ja. 30 lat samorządności Dąbrowy Górniczej” zlokalizowaną przed wejściem do Parku Hallera, która będzie dostępna od 19.09.2020 r.

Źródło: UM Dąbrowa Górnicza