image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Myślisz i działasz niestandardowo? Zgłoś swoje innowacyjne rozwiązanie do konkursu i zostań Innowatorem Śląska 2021! Wydarzenie organizowane jest po raz trzynasty przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju (GAPR) w ramach projektu Enterprise Europe Network. Do wygrania są trzy pieniężne nagrody specjalne, w tym nagroda Przewodniczącego Zarządu GZM w wysokości 10 000 zł.

Aktualizacja: Termin naboru wniosków przedłużony do 30 czerwca!

Ideą Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Wyróżniane są te firmy i instytucje badawczo-rozwojowe, które podejmują się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe.

Wydarzenie jest skierowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sektora badawczo-rozwojowego.

Do wygrania są trzy pieniężne nagrody specjalne: nagroda specjalna Prezesa Zarządu GAPR Sp. z o.o. w wysokości 16 000 zł, nagroda specjalna Prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w wysokości 15 000 zł oraz nagroda specjalna Przewodniczącego Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w wysokości 10 000 zł. Na zwycięzców konkursu czeka także pakiet nagród rzeczowych oraz pakiet promocyjny o zasięgu regionalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym.

Za udział w konkursie nie pobierane są żadne opłaty – inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Enterprise Europe Network finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i MŚP (COSME), budżetu Państwa oraz środków własnych GAPR i zaangażowanych partnerów.

Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat zasad Konkursu, Regulaminu oraz Deklaracja Uczestnictwa dostępne są na stronie: http://innowatorslaska.pl/