image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Uczniowski Klub Sportowy “Azaria” działa w Piekarach Śląskich już od 10 lat. Z tej okazji zorganizowany zostanie jubileuszowy “Azarianowski Event”, który patronatem honorowym objęła Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

Uczniowski Klub Sportowy „Azaria” od 10 lat osiąga duże sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Z okazji tej rocznicy zorganizowany zostanie jubileuszowy “Azarianowski event”. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę, 16 listopada o godzinie 18.00 w Hali Sportowej MOSiR Radzionków przy ulicy Knosały 16. -Będzie to ogromny event wypełniony niespodziankami. Nie będą tańczyć tylko dziewczynki, ale nie zdradzam szczegółów. To trzeba zobaczyć! – zachęca Prezes UKS „Azaria” Natalia Deja. Warto podkreślić, że występy organizowane w Radzionkowie objęła patronatem honorowym Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj. -Czujemy wsparcie ze strony miasta. Bez tego nie jeździłybyśmy na zawody – dodaje Deja.

Dokonania mażoretek od lat przyczyniają się do rozsławienia Piekar Śląskich i uświetniają wydarzenia organizowane na terenie miasta. Ich profesjonalne występy zachwycają widzów. Przedstawicielki UKS “Azaria” podkreślają, że ostatnie 10 lat było dla nich piękną przygodą, którą pragną kontynuować, by zdobywać kolejne, wielkie sukcesy i przyczyniać się do rozsławienia miasta.