image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował kolejną serię bezpłatnych konsultacji dla przedsiębiorców i planujących start w biznesie.

W kwietniu, podobnie jak w poprzednich miesiącach, można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących marketingu, biznesu, księgowości, prawa i sprzedaży. Zapisy online, liczba miejsc ograniczona.

Tym razem, ze względu na epidemię kornawirusa, wszystkie porady udzielane będą zdalnie. Konsultacje to dobra okazja do przedyskutowanie m.in. swoich pomysłów biznesowych, koncepcji produktów, modeli biznesowych, ale także możliwych rozwiązań prawnych czy księgowych. Są one dostępne zarówno dla osób zastanawiających się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, jak i tych, którzy już ją prowadzą.

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy z Dąbrowy Górniczej, którzy ze względu na epidemię znaleźli się w trudnej sytuacji, mogą skorzystać ze wsparcia przygotowanego przez dąbrowski samorząd. Więcej informacji.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewniania kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem.

W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami.

DIP działa od lipca 2018 r., powstał z inicjatywy miasta oraz organizacji z naszego regionu, m.in. Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W partnerstwie z Urzędem Miejskim zrealizował programy „Lokal na start” i „Model biznesowy dla Dąbrowy”. Informacje o jego bieżącej działalności na stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości cieszy się powodzeniem wśród osób, które korzystają z jego usług, ale jest też dostrzegany na zewnątrz. Niedawno został doceniony w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjny Samorząd”. Czytaj więcej.

Źródło: UM Dąbrowa Górnicza